x
Autocad Abonelik Subscription Avantajları

Autodesk AboneliğiAutodesk® Subscription Neler Sunar?

Autodesk Subscription ile piyasada mevcut en güncel ve en güçlü yazılım ve hizmet takımına her zaman erişme imkanı elde edeceksiniz. Subscription sizi en son ürün sürümleri ve güçlendirmeleriyle, web desteğiyle ve esnek lisanslamayla ödüllendirerek hep önde olmanızı sağlar.

Autodesk Subscription ile Rekabet Gücünüz Hep Yüksek Olsun

Autodesk Subscription'a katılmaya karar verdiğinizde tasarım araçlarınızın gücünü en yüksek düzeye çıkarırsınız. En son sürümlere ve güçlendirmelere erişebildiğiniz için ürünleriniz her zaman güncel durumda kaldığı gibi esnek lisanslamadan Autodesk 360 ile yepyeni becerilere kadar daha fazla avantaj sayesinde iş akışınız gelişir.

Autodesk® 360 ile Müthiş Bir Avantaj Yakalayın

Subscription, istediğiniz her zaman ve her yerden erişim kurabilmenizi, daha iyi işbirliği ve daha hızlı tasarım yenilikleri geliştirebilmenizi sağlamak için Autodesk 360 ile birlikte sizi daha yüksek kapasite ve beceriyle ödüllendirir.

Böylelikle çalışma biçiminizi ciddi oranda geliştirir. Subscription, görselleştirme yöntemlerinizi geliştirebileceğiniz bulut tabanlı hizmetlere erişmenizi ve bulutun görsel açıdan sonsuz hesaplama kapasitesi aracılığıyla tasarımlarınızı optimize etmenizi sağlar.
Birlikte Çalışmak Üzere Daha Fazla Bulut Alanı

Subscription ile Autodesk 360 hesabınızdaki kullanılabilir depolama alanı bilgisayar başına 25GB'a yükselir.

Dosyaların bulutta saklanabilmesi sayesinde tasarımlarınıza istediğiniz her zaman ve her yerden webden veya mobil uygulamalardan erişebilirsiniz.

Artık merkezileştirilmiş bir 360 çalışma alanı aracılığıyla en verimli olduğunuz yerde çalışabilirsiniz.İşbirliği Girişimlerinizi Modernize Edin

Autodesk 360 hesabınız aracılığıyla, orijinal tasarım yazılımına gerek kalmadan, birlikte çalıştığınız diğer kişileri doğrudan bir web tarayıcısı veya mobil cihazdan tasarımlarınızı görmeye, düzenlemeye ve yorumlamaya davet edebilirsiniz. İşbirliği sürecinizin tamamının bulutta belgelenmiş şekilde kalması ekibinizin daha iyi tasarım işleri çıkarmasına yardımcı olacak sorunsuz ve iyi organize edilmiş bir iş akışı elde etmenizi sağlar.

Güvenli ve Garantili Bulut Tabanlı Çalışma Alanınız

Autodesk 360 bulut tabanlı platform, özel olarak web hizmetleri için kurulmuş güvenli, garantili ve korumalı bir altyapı üzerine kurulmuştur. Verilerinizde ve yetki denetiminde güvence ve yedekleme garantisinin olduğunu bilerek rahat rahat işbirliği yapın.

Autodesk 360 Bulut Tabanlı Hizmetlere ve Ürünlere Erişin

İş akışlarınızı masaüstünüzden buluta taşıyın.

Ticari bir üründe veya suitte Autodesk Subscription ile çeşitli bulut tabanlı hizmete ve Autodesk 360 destekli bulut özellikli ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Bulutun neredeyse sonsuz hesaplama kapasitesi görevlerinizi masaüstünüze bağımlı olmadan veya pahalı donanımlar edinmek zorunda kalmadan yerine getirmenize imkan tanır. Şimdi çoklu tasarım opsiyonlarının performansını test edebilir ve iş akışınızın entegre bir parçası olarak görselleştirmelerinizin sayısını hızla artırabilirsiniz
Autodesk 360 hizmetlerine bir web veya mobil arayüzü aracılığıyla olduğu gibi masaüstü yazılımınız üzerinden de erişebilirsiniz. Bulut tabanlı hizmetler arasında şunlar vardır:

o Etkileyici Görüntüleme:

Autodesk® 360 Görüntüleme, masaüstünüze bağımlı kalmadan veya özel görselleştirme donanımı kullanımı gerekmeden iddialı, fotorealistik görselleştirmeler ve panoramalar oluşturmanız için harcadığınız zamanı ve parayı azaltır.

o Modernize Optimizasyon:

Autodesk® Inventor® için Autodesk® 360 Optimizasyon ile birden fazla ürün tasarım opsiyonunun performansını test ederek ideasyonu ve simülasyonu masaüstünün ötesine taşıyın.

o Detaylı Enerji Analizi:

Autodesk® Revit® Autodesk® 360 Enerji Analizi ile tasarımın ilk aşamalarında enerji tüketimi ve yaşam döngüsü maliyetlerinin oluşturulması hakkında fikir sahibi olun.

o Güçlü Yapısal Analiz:

Autodesk® Revit® için Autodesk® 360 Structural Analysis ile yapılandırmaya başlamadan önce daha fazla tasarım opsiyonunu ve performans tahmini keşfedin.

o Optimize Verimlilik:

Autodesk® Green Building Studio® ile web tabanlı enerji analizi yazılımıyla komple bina analizi yapın, enerji verimliliğini optimize edin ve tasarım sürecinin en başından karbon nötralitesi için çalışın.

o Etkili Şehir Planlama:

Autodesk® 360 Infrastructure Modeler ile bulutta büyük altyapı modellerini yayınlayarak, paylaşarak ve yöneterek daha bilinçli kararlar verin ve çok daha hızlı bir şekilde kabul alın.

Bulut ile Sınır Tanımayın

Daha iyi tasarım sonuçları elde edin

Autodesk 360 bulut tabanlı hizmetlerin, bulutta ürüne özgü görevleri yerine getirebilmesi için
Bulut Birimleri (veya bulut hesaplama kapasitesi) gerekir. Subscription'da sahip olduğunuz ürüne veya suite göre, Autodesk 360'ta tasarım süreçlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olarak daha fazla görevi tamamlamanızı sağlayan daha yüksek bulut kapasitesine sahip olursunuz
Aboneler Subscription'ın satın alındığı her yıl için başlangıç Bulut Birimleri alırlar. Bulut Birimleriniz Premium veya Ultimate Suite aboneliğinde ciddi oranda yükselir ve bulutta daha fazla avantaja sahip olmanızı sağlar.Autodesk tasarım suitleri ailesi, kapsamlı ve güçlü iş akışları sunar:

  • Bina tasarımı
  • Mühendislik
  • İnşaat
  • Altyapı
  • Ürün tasarımı
  • Tesis tasarımı
  • Fabrika Tasarımı

Autodesk Subscription ile birlikte kullandığınızda Autodesk 360 ile masaüstünüzdeki iş akışınızı mobil cihazlara ve buluta bağlayabilirsiniz. Bu iş akışları daha fazla tasarım olasılığını keşfetmenizi, çok daha kısa süre içinde daha iyi sonuçlar almanızı ve daha verimli işbirlikleri yapmanızı sağlar.

Ürün Yükseltmeleri ve Güçlendirmeleri

Rekabette geride kalmayın

Autodesk Subscription ile en güncel ve en güçlü araçlar her zaman elinizin altında. Size yıl boyunca rakipleriniz karşısında avantaj sağlayacak yazılım sürümü güncellemelerine ve ürün güçlendirmelerine hemen erişin. Subscription ile güncel sürümlere her zaman erişebileceğiniz için yükseltme masraflarınız ortadan kalkar. Dolayısıyla ne kadar yazılım bütçesi ayırabileceğinizi öngörebilirsiniz. Rekabette ön sıralarda kalmanın en iyi ve en ekonomik yoludur.

Esnek Lisans Hakları

İstediğin gibi çalışma özgürlüğü.

Kurum içi ve dışından ekiplerle işbirliği ederken doğru zamanda ve doğru yerde elinizin altında doğru yazılımın bulunması gerekir. Subscription, aşağıdaki esnek lisans hakları* ile yazılımınızda size daha fazla özgürlük verir.

Eski Sürüm Hakları:

Müşteriler bazen sizden belirli bir yazılım sürümünde iş teslimatı yapmanızı ister. Eski sürüm haklarına da sahip olmanızla bilgisayarınızda hem eski hem de yeni sürümü eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

Evde Kullanım Hakları:

İş her zaman iş yerinde yapılmaz. Evde kullanım hakkıyla yazılımınızı evde veya ofiste kullanabilme hakkına sahip olursunuz.

Seyahat Bölgesinde Kullanım Hakkı:

İş seyahatleri nedeniyle sık sık evden uzaklaşırız. Seyahat bölgesinde kullanım hakkıyla lisanslı yazılımınızı satın alınan ülke dışında 90 güne kadar süreyle kullanabilme hakkına sahip olursunuz.

Teknik Destek Opsiyonlar

İhtiyacınız olan desteği alın.

Autodesk Subscription, ihtiyaçlarına ve bütçenize en uygun teknik destek seviyesini seçmenize imkan tanır. Mevcut opsiyonların her biri size kurulum ve yapılandırma aşamasında olduğu gibi yazılım ve bulut hizmetlerinizle ilgili arıza tespitinde de yardımcı olur.

Temel Destek:

Autodesk Subscription kapsamındaki Autodesk® Temel Destek, Autodesk'in online destek hizmetleri paketine erişmenizi sağlar.
Temel Destek'in erişim kapsamı:
o Topluluk destek forumları
o Birebir Autodesk web desteği
o Autodesk online desteği; yardım belgeleri, öğreticiler ve eğitim videolarını içeren bir bilgi tabanı ve Autodesk teknik çözümlerinden ve topluluk destek forumundaki yazışmalardan
oluşan kapsamlı bir veri toplamında arama
yapabilme imkanı
Subscription müşterileri, İleri Düzeyde Destek veya Kurumsal Öncelikli Destek gibi premium teklifleri satın almayı tercih edebilir ve çözümleri çok daha hızla uygulamak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve arıza süresini asgari düzeye indirmek için yardım alabilirler.

İleri Düzeyde Destek:

Bu destek seviyesi, Autodesk'in kıdemli destek uzmanlarına telefonda ve web üzerinden birebir erişme imkanı tanır. İleri Düzeyde Destek kapsamında Autodesk'in kıdemli destek uzmanlarından sınırsız, öncelikli, birebir, daha geniş bir zaman diliminde**, global telefon desteği, uzaktan masaüstü desteği ve öncelikli web desteği alma opsiyonları vardır.

Kurumsal Öncelikli Destek:

Autodesk® Kurumsal Öncelikli Destek, Autodesk'in doğrudan, büyük kurumsal müşterilerine yönelik premium bir destektir. Autodesk ürün desteğinin yanı sıra durum güncellemeleri ve sorun çözme/hafifletme konusunda olası en hızlı yanıtlamayı ve sorun çözmeyi sağlar. Bu teklif kapsamında kapsamlı bir proaktif destek programı ve diğer hizmetler de vardır. Bunlar arasında tüm hesap ihtiyaçlarını
bizzat gözden geçiren bir destek hesabı yöneticisi desteği bulunur.

Yönetimsel Araçlar

Avantajlarınızı kontrol ve organize edin.

Kontrat yöneticileri, organizasyonunuzun Autodesk Subscription Center'daki Subscription avantajlarını aşağıdaki bildirim ve yönetim araçlarını kullanarak kolaylıkla yönetebilirler:

Kapsama Raporu

Yazılım lisansları ve bilgisayarları takip edin ve yönetin. Kontrat numaraları, kontrat başlama ve bitiş tarihleri, grup adları ve ürün detayları gibi yardımcı ayrıntıları görüntüleyin.

Yenileme Raporu

90 gün veya daha kısa süre içinde sonlanacak kontratlar hakkında yenileme bilgilerini alın.

Kullanıcı Yönetimi Özellikleri ve Araçları

Bazı Subscription avantajlarına hangi kullanıcıların erişim hakkı olacağını kontrol edin.

Nasıl Abone Olunur?
İş akışınızı Autodesk Subscription
ile ödüllendirin.
İş akışınız en son teknolojileri, hizmetleri ve bulut avantajlarını hak ediyor. Subscription'a aşağıdaki yöntemlerden biriyle dahil olarak, kayda değer ölçüde yüksek rekabet avantajı elde edin ve tasarım araçlarınızın gücünü en yüksek seviyeye çıkarın:
o Autodesk online mağazasından sipariş verin

Subcription ve Autodesk 360 ile Hep Güncel Kalın
Buluta bağlanarak sağlayacağı avantajları yakalayın
Autodesk 360'ın avantajları gün geçtikçe daha da artıyor. Subscription avantajıyla her zaman günceli yakalayın ve yeni özelliklere hizmetlere ve bulut tabanlı ürünlere anında erişin. Autodesk hesap bilgilerinizle Autodesk 360'ta oturum açın ve size özel avantajları görün. Bir satıcıyla bağlantıya geçin ve Subscription aboneliğinizi hemen yenileyin.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.