x

AutoCAD LT 2016 ELD Lisans ( 5 Kullanıcı)

AutoCAD LT 2016 ELD Lisans ( 5 Kullanıcı)
Ürün Fiyatı: 5.300,00 USD + KDV
KDV Dahil:6.254,00 USD
Havale İle:6.254,00 USD
Toplam Tutar:35.689,08 TL
 

 • Üretkenliği deneyimleyin. AutoCAD LT 2016 çizim ve detaylandırma yazılımı ile tasarım konseptlerinizi gerçekleştirin ve paylaşın.


  AutoCAD LT® 2016 çizim ve detaylandırma yazılımı; hem Windows® hem de Mac® platformlarında ihtiyacınız olan 2B belgelendirme, iş birliği ve üretkenlik araçlarını sunar. Sezgisel özellik iyileştirmeleri ve en son DWG(TM) teknolojisi ile daha üretken bir şekilde çalışın.  Autodesk® 360 bulut hizmetleri ile masaüstünüzü genişletin ve neredeyse her yerdeki iş arkadaşlarınız ile bağlantı kurun ve iş birliği yapın.

  Fikirleri Belgeleyin

  Fikirlerinizi ve Tasarımlarınızı, Verimlilik ve Doğruluk için Tasarlanmış Araçlar ve Özellikler ile Belgeleyin 
  Çizgiler, yaylar ve daireler gibi standart şekillerden basit veya karmaşık çizimler yaratın. Genişlet, kopyala, döndür ve ölçeklendir gibi komutlar ile mevcut geometriyi değiştirin. Gerçek dünya boyutları ve teknik detaylar ile fikirlerinizi iletmek için metin, boyutlar ve tablolar da dâhil olmak üzere notlar ekleyin.
  Tasarım seçeneklerini denemek ve değerlendirmek için verimli bir şekilde çizimleri düzenleyin ve başka bir amaçla kullanmak üzere değiştirin. Tasarım değişiklikleri için İlişkilendirilmiş Dizi ve Dinamik Bloklar gibi gelişmiş araçları kullanın.

  Başkaları ile İş Birliği Yapın

  Endüstri Lideri Bir Güvenilirliğe ve İstikrara Sahip Olun En son DWG teknolojisini kullanarak çizimler yaratın ve işinizi paylaşırken veri bütünlüğüne güvenin. Bozulmuş veya uyumsuz verilerle uğraşmakla geçen zamanı azaltarak üretkenliği maksimuma çıkarın. 

  Harici Dosyaları Dâhil Edin İş arkadaşlarınızdan veya müşterilerden DWG dosyaları, JPEG ve TIF görselleri, Microsoft® Excel® hesap tabloları, DWF(TM) ve PDF bazları gibi harici bilgilere çizimlerinizde referans vererek, verileri yeniden kullanın ve daha zengin belgeler yaratın.

  AutoCAD Uyumluluğundan Yararlanın AutoCAD LT 2016 yazılımı diğer Autodesk® yazılım ürünlerine tamamen entegredir. Ve bu, diğerleri ile veri paylaşmayı ve becerilerinizi genişletmeyi daha da kolaylaştırır.

  Masaüstünüzü Genişletin AutoCAD LT 2016'ya  entegre Autodesk 360 bulut hizmetlerinin işlem kapasiteleri ve becerileri ile dosyaları depolayabilir, gözden geçirebilir ve paylaşabilir, dosya güncellemelerini takip edebilir ve tasarımlara yorum yapması için başkalarını davet edebilirsiniz.

  Elektronik Olarak Dosyaları Paylaşın Daha hızlı ve daha güvenli iş birliği için tek bir DWF veya PDF dosyasında çizim setlerini elektronik olarak yayınlayın ve dağıtın.

  Üretkenliği Artırın

  Tasarımları Verimli Bir Şekilde Belgeleyin Günlük işleri yapmak ve bir çizim yaratmak için gerekli adım sayısını azaltan özellikler ve araçlar ile üretkenliğinizi artırın.

  İçeriği Verimli Bir Şekilde Yeniden Kullanın Bloklar kullanarak, tek bir blok içinde birden çok boyut ve görünüm barındırmak için dinamik özellikleri kullanarak zamandan tasarruf yapın ve çizimlerinizi standartlaştırın. Bloklar, taramalar ve araç paletli komutlar gibi sıkça kullanılan içeriklere hızlı erişim şansı edinin.

  Çalışma Ortamınızı Özelleştirin Komutları konumlandırmak, tüm açık çizimleri görüntülemek ve açık bir çizimde farklı alanlarda gezinmek için araçlar ile ekranda hızla yolunuzu bulun. İhtiyaçlarınızı ve şirket standartlarını karşılaması için komutların yerini ve görünümünü özelleştirerek çalışma ortamınızı kendiniz için idealleştirin.

  Seçtiğiniz Platformda Çalışın DWG teknolojisi için yerel destek sağlayan Mac için AutoCAD LT 2016'nın Çoklu Dokunmatik Hareketler ve Kapak Akışı gibi özellikler kullanan sezgisel bir Mac OS® X arayüzü vardır. Satın aldığınız OS sürümü fark etmeksizin AutoCAD LT'nin Windows ya da Mac sürümünü etkinleştirme esnekliğini size veren lisans hakları ile seçtiğiniz platformda çalışın.

   

  Sistem Gereklilikleri

  Windows Kullanıcıları 64-bit AutoCAD LT 2016 için:

  • Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional veya Home Premium versiyonu ya da Enterprise, Business veya Ultimate versiyonları da dâhil Windows Vista (SP2 veya daha yenisi) ya da Microsoft Windows XP Professional versiyonu (SP2 veya daha yenisi)
  • SSE2 teknolojisi ile AMD Athlon 64, SSE2 teknolojisi ile AMD Opteron(TM), SSE2 teknolojili Intel EM64T destekli Intel® Xeon® veya SSE2 teknolojili Intel EM64T destekli Intel Pentium 4
  • 2 GB RAM
  • Kurulum için 4 GB serbest disk alanı
  • Gerçek Renkli 1.024 x 768 VGA ekran
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 veya daha yenisi
  • İndirerek veya DVD'den kurulum

  Mac KullanıcılarıDonanım Model Kimliği: Mac Pro 4.1 veya daha yenisi; MacBook Pro 5.1 veya daha yenisi (MacBook Pro 6.1 veya daha yenisi tavsiye edilir); iMac 8.1 veya daha yenisi (iMac 11.1 veya daha yenisi tavsiye edilir); Mac Mini 3.1 veya daha yenisi (Mac Mini 4.1 veya daha yenisi tavsiye edilir); MacBook Air 2.1 veya daha yenisi; MacBook 5.1 veya daha yenisi (MacBook 7.1 veya daha yenisi tavsiye edilir)

  • Mac OS X v10.7 veya daha yenisi Mac OS X v10.4.6
  • 64-bit Intel® işlemci
  • 3GB RAM (4GB tavsiye edilir)
  • Kuruluş için 2,5 GB boş alan (3 GB tavsiye edilir)
  • Desteklenen donanımda tüm grafik kartları
  • Gerçek Renkli 1280 x 700 (Gerçek Renkli 1600 x 1200 tavsiye edilir)
  • Gösterme aygıtı: Apple® Fare, Sihirli Fare, Sihirli İz Sürücü, MacBook Pro İz Sürücü veya MS uyumlu fare
  • İndirerek veya DVD'den kurulum ( Ürün elektronik download ürünüdür , isteğe bağlı olarak DVD talep edebilirsiniz ).

( Ürün elektronik download ürünüdür , isteğe bağlı olarak DVD talep edebilirsiniz ).
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.