x

Autodesk Autocad 2016 for Win

Autodesk Autocad 2016 for Win
Ürün Fiyatı: 3.600,00 USD + KDV
KDV Dahil:4.248,00 USD
Havale İle:4.248,00 USD
Toplam Tutar:24.241,64 TL
 

AutoCAD 2016

Dünyanın lider 2D ve 3D tasarım uygulamalarından biri olan AutoCAD® yazılımındaki güçlü ve esnek özelliklerle çevrenizdeki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Hayal edilebilir neredeyse tüm şekilleri yaratabilen güçlü 3D araçlarıyla AutoCAD size tasarım fikirlerini sezgisel bir şekilde keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve dokümantasyon etkinliğini artırabilen ve tasarımlarınızı iş arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve akıcı bir şekilde paylaşmanızı sağlayan yenilikler sunar. Güçlü programlama araçları ve binlerce mevcut eklenti esneklikte en üst düzeyi sağlayarak AutoCAD yazılımını ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenize yardımcı olur. Bu kabiliyetler ve daha fazlasıyla AutoCAD dokümantasyon ve tasarımı daha ileri götürmek için gerekli olan güç ve esnekliği sunar.

Tasarım projelerinize AutoCAD® 2016 yazılımı ile kavramdan bitimlerine kadar güç verin. Fikirleriniz, yeni yüzey modelleme araçları ve nokta bulut desteği sayesinde, her zamankinden daha net ve doğruluğa sahip olarak şekil alabilir. Yeni kısıtlama kabiliyetleri parametrelerle çalışmayı kolaylaştırı ve güncellenmiş üretkenlik araçları nihai tasarım dokümantasyonunu her zamankinden daha hızlı sunmanıza yardımcı olur. Ve materyal ve yüzeylerdeki önemli güncellemeler tasarım amacınızı istediğiniz etkiyle sunmanıza yardımcı olur. Bu ve istediğiniz diğer birçok yeni kabiliyetlerle AutoCAD 2016 tasarım ve dokümantasyonu daha ileriye götürmenize yardımcı olur.

AutoCAD For MAC

AutoCAD® Mac® yazılımı ile çevrenizdeki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Hayal edilebilir neredeyse tüm şekilleri yaratabilen tasarım araçları ile fikirlerinizi keşfedin. Verileri güvenli, yeterli ve akıcı bir şekilde çalıştıkları platform ne olursa olsun iş arkadaşlarıyla paylaşmanıza yardım eden DWG teknolojisi ile tasarım ve dokümantasyon verimliliğini artırın. 

AutoCAD Mac yazılımını programlama araçlarıyla özelleştirerek, istediğiniz şekilde çalışabilirsiniz. Sezgisel, doğal bir Mac arayüzünde AutoCAD'den beklediğiniz güç, esneklik ve doğrulukla, AutoCAD Mac tasarım ve dokümantasyonlarınızı daha da ileri seviyelere çıkarmanıza yardımcı olur.

AutoCAD WS

AutoCAD ® WS, web tarayıcı veya mobil aygıt üzerinden, DWG (TM) çizimlerini görüntülemenizi, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan bir AutoCAD ® uygulamadır. Şimdi her yerde ve herkesle çalışma özgürlüğünüz var. AutoCAD çizimleri ve proje dosyalarını, kolaylıkla erişilen çevrimiçi bir çalışma alanında depolayın. 

Tasarımlarınızı, online ya da Apple ® iPad (TM), iPhone ® veya iPod touch ® üzerinden görüntüleyip düzenleyin. Başkalarıyla kolayca işbirliği yapmak ve çizimlerinizi paylaşmak için,ek bir yazılım gerektirmeyen ve ücretsiz olan bu yazılımı hemen indirin.


Kullanmak İçin 10 Neden

Baştan Sona Güç

Model dokümantasyonu, gerçeği yakalama ve 3B kavramsal tasarımı için geliştirilen yeni ve kapsamlı iş akışları AutoCAD® 2016 ile verimlilik artışına yardımcı olur. Tasarım fikirlerinizi güçlü yüzey modelleme araçlarıyla keşfedin. Çeşitli modelleme formatlarından dokümanları hızlı bir şekilde üretebilir, manuel dokümantasyon için bulduğunuz geçici çözümlerin sayısını azaltabilirsiniz. Tasarım sürecinize hızlı bir başlangıç yapmak için son durum bilgilerini elde edebilir ve dışa aktarabilirsiniz (export). Ayrıca, en sık kullandığınız özelliklere ait, zaman kazandıran pek çok iyileştirmeyi de bulacaksınız. AutoCAD 2016 sorunsuz 3B tasarım iş akışlarında çalışmanız için gereken güçlü araçlarla donatılmıştır ve projelerinizi her zaman olduğundan daha çabuk bitirmenize yardımcı olur.

1 Neredeyse tüm kaynaklardaki 3B modelleri hızla dokümante edin ve bunlara sürekli erişin

AutoCAD, Autodesk® Inventor® ve diğer modeller için akıllı dokümanları otomatik biçimde üreterek zamandan tasarruf edin. Inventor'la ilişkili bağlantılar sayesinde bir mühendislik değişikliği yapıldığı zaman, resim görüntülerinin, kenar görüntülerinin ve lokasyonların anında güncellenmesi sağlanır. Çok çeşitli yazılımlardan  (Pro/ENGINEER®, CATIA®, Solid-works®, NX® ve Rhinoceros® dahil) model içe aktarma (import) yapabildiğiniz için, neredeyse tüm dokümantasyon iş akışlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 


SONUÇ: Mevcut en gelişmiş dokümantasyon araçlarını kullanarak müşterilerin beklentilerini yerine getirin.

2 Esnek 3B modelleme araçlarıyla tasarım fikirlerini keşfedin.

AutoCAD ile hayal edebildiğiniz hemen her şekli yaratma gücüne sahipsiniz. Karmaşık formların modelini hazırlamak, pürüzsüz yüzeyler eklemek ve çok daha fazlası için tek yapmanız gereken yüzeyleri, kenarları ve köşeleri itmek/çekmek olacaktır. Yüzey, katı (solid)  ve mesh modelleme yapmak için gereken araçlarla donatılmış olan AutoCAD 2016, 3B tasarımda en geniş esnekliği ve kontrolü sağlar.

SONUÇ: Kullanımı kolay araçlarla 3B ortamda kavramsal tasarımları hiç zorlanmadan geliştirebilirsiniz. 

3 Autodesk Inventor Fusion ile modelleme yapmanın avantajlarından yararlanın

AutoCAD 2016 ile gelen Autodesk® Inventor® Fusion yazılımı AutoCAD'in 3B kavramsal tasarım kapasitesini arttırır ve profesyonel 3B modellemenin sağladığı kullanım kolaylığına yeni bir standart getirir. Neredeyse tüm kaynaklardan model içe aktarmanıza (import), bu modelleri esnek biçimde düzenlemenize ve onaylamanıza imkan veren yazılım, DWG(TM) formatında doğrudan modelleme yapmanızı sağlar.

SONUÇ: Yeni modelleme standardıyla ürün tasarımlarınıza sınıf atlatın.

4 Parametrik çizim sayesinde revizyon süresini kısaltabilirsiniz

Parametrik çizim sayesinde revizyon süresini çok ciddi biçimde kısaltabilirsiniz. Nesneler arasında kalıcı ilişkiler tanımlandığı zaman, paralel çizgiler paralel kalır, eş merkezli daireler merkezde kalır ve bunların hepsi otomatik gerçekleşir. Sınırlamaların ne anlama geldiğini çizim yaparken, eş zamanlı olarak görebilir, nesneler arasındaki ilişkileri manuel tanımlama ihtiyacı duymadan ortadan kaldırırsınız. Şekilsel ve boyutsal sınırlamalar dahil AutoCAD 2016 zaman harcayan tüm revizyon taleplerinde size yardımcı olur.

SONUÇ: Revizyonları çizmek artık çok daha kolay.

5 Nokta bulut desteği ile yenileme işleri daha kolay

3B taramalarınıza can verin, zaman alan yenileme ve restorasyon projelerinizi kolaylaştırın. İki milyar noktaya varan nokta bulut desteği ve gelişmiş nokta bulut motoru sayesinde, AutoCAD 2016'nin nokta bulut kapasitesi taranmış nesneleri daha hızlı içe aktarmanıza (import), noktaları kenetlemenize ve 3B taramalarınızı kullanarak tasarım geliştirmenize yardımcı olur.  

SONUÇ: Uygulanan koşulları AutoCAD çalışma alanına getirerek zamandan tasarruf edin.

6 Dizi halindeki nesneleri her zamankinden daha çabuk dokümante edebilirsiniz

Bir bina üzerindeki pencereler veya köprü üzerindeki kafes kirişleri gibi dizi halindeki nesneler arasında ilişki kurmak ve bunu muhafaza etmek suretiyle tekrarlanan işlerde ciddi zaman tasarrufu yapabilirsiniz. AutoCAD 2016 ile nesneleri belli bir yol üzerinde dizebilir (sadece dikdörtgen veya kutupsal seçeneklere sahip olmak yerine), kavramsal tasarımlar veya biten işlerin dokümanlarını hazırlarken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ve artık nesneleri 3B ortamında da dizebilir, tasarım iş akışlarınızda hızı ve esnekliği artırabilirsiniz.

SONUÇ: Daha hızlı, daha esnek.

7 PDF dosyaları altlık olarak ekleyin

Müşterilerin en çok istediği taleplerden biri olan, PDF dosyalarının aktarılması ve altlık olarak eklenmesi artık AutoCAD 2016 yazılımında sağlanmıştır. Tek yapmanız gereken DWG, DWF(TM), DGN ve resim dosyalarını aktarmak için kullandığınız yöntemi kullanarak istediğiniz PDF dosyasını AutoCAD çizimine aktarabilirsiniz. Bildiğiniz nesne kenetleme fonksiyonunu kullanarak PDF üzerindeki önemli noktalarda kenetleme yapabilirsiniz. Bu şekilde eski tasarımların yeniden kullanılması çok daha kolay hale gelmiştir. 

SONUÇ: Mevcut PDF tabanlı tasarım verilerini yeniden kullanarak işbirliğini arttırın ve zamandan tasarruf sağlayın.

8 Çok fonksiyonlu tutamakları kullanarak tasarımlarla daha kolay çalışabilirisiniz.

Tutamakların doğrudan hareket ettirilmesiyle nesneleri daha kolay düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Şimdi çok fonksiyonlu tutamakların gücü çizgiler, yaylar, eliptik yaylar, boyutlar, gösterge okları (mleaders), 3B yüzeyler, kenarlar ve köşeler dahil olmak üzere daha çok AutoCAD nesnesini kapsayacak şekilde genişletildi.

SONUÇ: En kullanışlı düzenleme araçları artık elinizin altında.

9 Taralı alanlarla hiç olmadığı kadar daha esnek çalışabilirsiniz

AutoCAD yazılımı taralı alanlarla eskisinden daha kolay, daha esnek ve daha güvenli çalışma kapasitesine sahiptir. Taralı alanları doğrudan yer değiştirme imkanı veren araçları, canlı ön izleme fonksiyonu, yoğun taralı alanlarla daha rahat çalışma olanağı, gelişmiş sınır tespiti özelliği ve tüm taralı alanları geri gönderme özelliği sayesinde, AutoCAD 2016 yazılımı tasarımları dokümante ederken zamandan tasarruf sağlar.

SONUÇ: Daha esnek ve daha güvenilir tarama araçlarıyla zamandan tasarruf edin.

10 Şeffaflık seçeneklerini kullanarak daha anlaşılır dokümantasyon ve anlatım

Nesnelerin ve katmanların renk, çizgi türü ve çizgi kalınlığı gibi bazı özellikleri vardır.  AutoCAD 2016 yazılımında, nesneler ve katmanlar bir başka özelliğe daha sahiptir. Şeffaflık adı verilen bu özellik çizimlerinizin görünümünü kontrol etmenize yardımcı olur. Katman, blok veya her bir nesne bazında şeffaflık tanımlayabilirsiniz. Artık çizimleriniz, siz nasıl istiyorsanız öyle görünecek, tasarım detaylarını daha düzenli tutmanıza ve anlatmanıza yardımcı olacaktır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.