x

Autodesk Building Design Suite Premium 2016

Autodesk Building Design Suite Premium 2016
Ürün Fiyatı: 5.500,00 USD + KDV
KDV Dahil:6.490,00 USD
Havale İle:6.490,00 USD
Toplam Tutar:37.035,83 TL
 

Autodesk® Building Design Suite 2016

Yapı profesyonellerinin hem Yapı Bilgi Sistemi (BIM) hem de CAD iş akışları için ihtiyaç duyduğu araçları birleştiren kapsamlı bir yapı yazılım çözümüdür. Standard sürümü; tasarımcıların, teknik ressamların ve detaylandırma yapanların daha tutarlı, daha yüksek kalite proje dokümanları yaratmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Premium sürümü; mimarların, MEP mühendislerinin ve yapı mühendislerinin BIM'in daha iyi yapılar tasarlama, görselleştirme ve inşa etme gücünden yararlanmasına yardımcı olmak için idealleştirilmiş bir araçlar seti sunar. Ultimate sürümü ise yapı yaşam döngüsü hakkında daha fazla bilgi sunan araçlar ile proje sonuçları üzerindeki kontrolü iyileştirmeye yardımcı olarak Premium'un sunduğu değerin de ötesine geçer.

Autodesk Building Design Suite ürünü, daha etkin tasarım yapmanıza ve iletişim kurmanıza yardım eder. Ödediğiniz fiyat karşılığında mükemmel bir ürün alır, ekonomik ve uygun satış koşullarında Autodesk'in yapı tasarımı ve görselleştirme araçlarını maliyet etkin bir şekilde edinirsiniz.

Autodesk® Building Design Suite, hem CAD, hem de Yapı Bilgi Sistemi (BIM) iş akışları için gereksinim duyacağınız araçları içeren esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür.

Autodesk Building Design Suite, CAD sistemi veya BIM gerektiren yeni projelerde rekabet edebilmeniz için size modelleme, görselleştirme ve dokümantasyon araçlarıyla beraber BIM'in gücünü uygun fi yatlı bir çözümde sunmaktadır.

Autodesk® Building Design Suite Premium


Bu ürün, Yapı Bilgi Sistemi'nin (BIM) gücüne, tanıdığınız ve etkin dokümantasyon yapmanızı sağlayan AutoCAD ve etkileyici görselleştirmeler yapmayı sağlayan Autodesk 3ds Max Design yazılımlarını içeren optimum araç setlerine ihtiyaç duyan mimarlar ve mühendisler için hazırlanmıştır.
Akıllı 3 boyutlu model tabanlı tasarım ile daha iyi yapılar yaratın
Pazarlama fi kirlerinizi daha başarılı olması için etkileyici görseller üretin
Tasarım ve inşa kararlarınızı entegre simülasyon ve analizleri kullanarak test edin

Model Tabanlı Tasarım ve Görselleştirme

Autodesk® Building Design Suite Premium 2016, optimize edilmiş araçları mimarlara ve mühendislere ekonomik ve uygun bir paket içinde sunmaktadır.

  • Etkileyici görselleştirmeler yaratın, daha etkin dokümantasyon yapın ve Yapı Bilgi Sisteminin (BIM) avantajlarından yararlanın.

İçindeki Ürünler:

AutoCAD®
AutoCAD® Architecture
AutoCAD® MEP
AutoCAD® Structural Detailing
Autodesk® Showcase®
Autodesk® SketchBook® Designer
Autodesk® Revit®
Autodesk® Navisworks® Simulate
Autodesk® 3ds Max® Design

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.